LOGOWANIE

Login:

Hasło:

Zapomniałeś hasła ?

NOWE KONTO DLA

Zarejestruj się

LUB

Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta w sklepie

Konto umożliwi Ci dokonywanie szybkich zakupów w naszym sklepie, a także pozwoli na obserwacje stanu Twojego zamówienia. Rejestracja w naszym sklepie jest całkowicie darmowa! Założenie Konta w żaden sposób nie zobowiązuje Cię do zakupów u nas. Zapraszamy!
Po udanej rejestracji otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem na swoją skrzynkę pocztową podaną poniżej.
Pola oznaczone * są wymagane.
Login: *
Hasło: *
Potwierdzenie Hasła: *

Imię:


*

Nazwisko:


*
E-mail: *
Nr Telefonu: *
Nazwa Firmy:
NIP:
Ulica: *
Nr. domu: *
Nr. lokalu:
Kod Pocztowy: *
Miasto: *
Inne dane do wysyłki:

Imię:


*

Nazwisko:


*
Nr Telefonu: *
Nazwa Firmy:
NIP:
Ulica: *
Nr domu: *
Nr Lokalu:
Kod Pocztowy: *
Miasto: *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rejestracji konta i realizacji zamówień. Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem oraz polityką prywatności i akceptuję ich postanowienia.Oświadczam, że zostałem poinformowany o całkowitym i bezwzględnym zakazie jakichkolwiek modyfikacji technicznych zakupionych felg.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z informacjami o nowościach i promocjach. :1. Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych i gromadzonych na etapie rejestracji na platformie http://jr-wheels.pl/ jest Pan Dariusz Wichliński, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą WHEEL TRADE Dariusz Wichliński, z siedzibą w Wabczu 60/2, 86-212 Stolno, NIP 8751476983, REGON 340430941, zwany dalej: "Administratorem".
2. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: info@wheeltrade.pl lub telefonując pod numer: +48 566522843
3. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego przedstawiciela do spraw ochrony danych Pana Szymona Plewki, pisząc na adres: szymon@wheeltrade.pl lub telefonując pod numer: +48 566522843
4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja umowy pomiędzy Tobą a Administratorem, zwana dalej: "Umową", dla której przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne.
5. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją Umowy oraz do podjęcia niezbędnych działań przed zawarciem Umowy.
6. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe.
7. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, dla wykonania Umowy.
8. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
9. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych.
10. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
11. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam