O NAS

SIEDZIBA JR

PREZENTACJA FILMOWA

Aby uzyskać szybki obraz tego, czym się zajmujemy, polecamy obejrzenie naszego filmu prezentującego siedzibię JR-Wheels.

Zobaczysz tam dział personalizacji, największy magazyn JR-Wheels i naszą nową lakiernię proszkową!

PRODUKTY
Tworząc nasze produkty chcemy, aby pomogły wykorzystać potencjał Twojego samochodu. Z niesłabnącą determinacją dążymy, aby zapewniać wysokiej jakości produkty takie jak: designerskie felgi w różnych stylach i wykończeniach, dostosowane zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych pojazdów, jak również wszystkie niezbędne akcesoria do kół, takie jak: nakrętki, śruby, wentyle, dystanse oraz sprzęt do pielęgnacji i konserwacji felg.
TECHNOLOGIA
Ponad 10 lat doświadczenia i dostęp do najnowszych technologii w branży felg aluminiowych daje nam możliwość produkowania wysokiej jakości felg w rozsądnej cenie. Szczególnie nasza seria Super Light tworzona w oparciu o technologię FlowFormingu jest tego niezaprzeczalnym dowodem. Wybór kół JR z serii Super Light to prosty sposób na ulepszenie nawet tak topowych aut jak te, które wyjeżdżają z fabryk oznakowane emblematami M, RS lub AMG.
PERSONALIZACJA FELG
Większość naszych felg można w pełni dostosować, co pozwala spersonalizować Twój zakup dokładnie do Twoich potrzeb. Potrzebujesz felg z nietypowym ET lub rzadko występującym rozstawem? Nie ma problemu - powiadom nas o pożądanej specyfikacji, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Twoje potrzeby. Nasz świetnie wyposażony dział personalizacji sprawia, że nasze felgi mogą być dopasowane do 99.9% pojazdów.
IDEALNE DOPASOWANIE
Jeśli nie wiesz jaką specyfikację wybrać do Twojego pojazdu, możesz użyć narzędzia "Szukaj felgi po pojeździe" zlokalizowanego na stronie głównej. Jeśli nadal nie masz pewności, lub rozważasz inną aplikację niż sugerowane przez nasz system, skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie i technologia pozwolą dopasować felgi nawet do najmocniejszych aut wyposażonych w duże układy hamulcowe.
MARKA UZNANA NA ŚWIECIE
Dostarczanie wysokiej jakości produktów entuzjastom motoryzacji na przestrzeni lat zaowocowało utworzeniem się silnej sieci dealerskiej, sprawiającej, że obecnie nasze koła można kupić u setek autoryzowanych dealerów w kilkudziesięciu różnych krajach na całym świecie.
CERTYFIKACJA TUV
Felgi JR posiadają certyfikację TUV, gwarantującą najwyższe standardy jakości. TUV jest szeroko rozpowszechnionym znakiem niezawodnych produktów przetestowanych z pozytywnym skutkiem przez autoryzowane, niezależne instytuty. Dla Twojej wygody wszystkie certyfikaty TUV są dostępne na naszej stronie internetowej.

NIESTANDARDOWE WYKOŃCZENIA

NADAJ SWOIM FELGOM NIEPOWTARZALNEGO CHARAKTERU

W przypadku, gdy żadna z naszych standardowych opcji kolorystycznych nie odpowiada Twoim upodobaniom, możesz zdecydować się na niestandardowe wykończenie wykonywane w naszej wewnętrznej lakierni technologią proszkową.

Niestandardowe wykończenia można wybierać z alternatywnej palety kolorów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
CHOOSE YOUR LANGUAGE
ENGLISH